Biz Kimiz?

Firmamız, geçmişten gelen tecrübe ve birikimlerini kullanarak Güneş Kompozit ve Endüstriyel Kalıp San.Tic.Ltd.Şti adı altında 2021 yılında sektöre adımını atmıştır. Sahip olduğu genç, dinamik ve deneyimli kadrosu ile beton kalıp üretim ve satış alanında güvenilir marka rolünü korumak ilk hedeflerimizdendir. İşletmemiz, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. Bünyemizde bulunan beton kalıp sistemleri üretiminin yanında sektöre fayda sağlayabilmek amacı ile Ar-Ge çalışmalarımız ve yatırımlarımız devam etmektedir. Firmamız, beton kalıpları üretimi ve satışı alanında ulusal ve uluslararası pazarda isminden söz ettirmeyi hedeflemektedir. Güneş kalıp olarak en büyük vizyonumuz, kuruluş sürecinde sahip olduğumuz değerleri koruyarak ulusal ve küresel beton kalıp pazarında daha güçlü bir pozisyona sahip olmaktır. Deneyimli personeller eşliğinde gelişime açık güçlü bir altyapı ile uluslararası standartlara uygun olarak üretim yapmayı hedeflemektedir. Misyonunu ise sektördeki eksik gördüğümüz değişikliklere ayak uydurmak olarak belirleyen firmamız, ulusal ve uluslararası ihtiyaçlara cevap verecek nitelikteki kurumsal bir yapı oluşturarak gelişime açık bir esnekliğe sahiptir. Bu da çağa uyum sağlayan bir marka olacağımızın en büyük kanıtıdır. Organize ve koordine bir tüzel işletme olmanın sonucu olarak yüksek hizmet kalitesi ve her anlamda verimlilik temel prensiplerimiz arasındadır. “Hayalleriniz sağlam olsun…” sloganını seçerek aldığımız sorumluluğun bilincindeyiz. Müşterilerimizin beklentileri bizim için önemli çünkü gücümüzü sizlerin varlığından alıyoruz. Giderek genişleyen işbirliğimiz sayesinde artan tecrübelerimizle hizmet vermeye devam edeceğiz.

Uzman Kadro

Sahip olduğu genç, dinamik ve deneyimli kadrosu ile beton kalıp üretim ve satış alanında güvenilir marka rolünü korumak ilk hedeflerimizdendir.

Geçmişten Gelen Tecrübe

Firmamız, geçmişten gelen tecrübe ve birikimlerini kullanarak Güneş Kompozit ve Endüstriyel Kalıp San.Tic.Ltd.Şti adı altında 2021 yılında sektöre adımını atmıştır.

Sağlam Yapılar

Sahip olduğu genç, dinamik ve deneyimli kadrosu ile beton kalıp üretim ve satış alanında güvenilir marka rolünü korumak ilk hedeflerimizdendir.